МоваЯзык

/ Здорове харчування

Викликає три види раку: з'ясувалася смертельна небезпека цукру

Вживання в їжу великої кількості цукру може провокувати розвиток ракових клітин.

До такого висновку прийшли дослідники з Каліфорнійського університету (США) на чолі з професором Дорі Аполлоніо, передає Cancer Research.

Так, крім цукрового діабету, підвищеного кров'яного тиску, хвороби печінки й ожиріння, цукор також є небезпечним канцерогеном, що викликає онкологічні захворювання. Це пояснюється також тим, що ракових пухлин необхідна велика кількість глюкози.

Вчені провели експеримент і виявили, що у 50-58% тварин, які отримували збагачену цукром дієту, в результаті виявляли злоякісні новоутворення.

Дослідники вважають, що цукор може бути причиною трьох видів раку: матки, молочної залози та товстої кишки.

Крім того, пише Independent, Крістін Кернс, Дорі Аполлоніо та Стентон Гланц проаналізували внутрішні документи цукрової промисловості. Вони виявили, що Фонд досліджень цукру (SRF) півстоліття тому фінансував дослідження оцінки впливу сахарози на серцево-судинну систему тварин, після чого приховав отримані негативні результати.

"Цукрова промисловість витратила чималі гроші, щоб зрозуміти вплив сахарози на здоров'я, і була зацікавлена тільки в публікації результатів, які дозволили б реабілітувати сахарозу", — сказано в статті вчених.

Дослідження носило гриф "Проект 259" і займалося вивченням впливу споживання сахарози на гризунів. Ці експерименти завершили достроково й не стали оприлюднювати отримані дані.

За словами американських вчених, цукрова промисловість діє аналогічно тютюновим компаніям — шляхом припинення досліджень, коли докази можуть завдати шкоди прибутку.

Ілюстрація

Ілюстрація. Джерело: pinterest.com

pinterest.com

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчення прийшли у протилежних результатів після дослідження впливу цукру на мишей. З'ясувалося, що одна з форм цукру (манноза — моносахарид, який міститься в деяких фруктах і овочах) може сприяти зменшенню пухлин і підвищувати ефективність протиракових препаратів.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "живлення" на сайті "OBOZREVATEL".

2
Коментарі
5
0
Смішно
14
Цікаво
3
Сумно
1
Треш

Блоги медицини