Лише чашка у день: вчені назвали несподівану користь чаю

44,1 т.
Лише чашка у день: вчені назвали несподівану користь чаю

Вживання чашки чаю або жмені ягід чорниці у день — знижує ризик серцево-судинних захворювань.

До такого висновку прийшли вчені Університету Західної Австралії, передає Live Science. Фахівці проаналізували дані про 53 тисячі осіб. За їхнім здоров'ям стежили протягом 23 років.

У кінці дослідження у 12 тисяч учасників з'явилися порушення у роботі серця. Добровольці, які вживали в день приблизно 500 міліграмів флавоноїдів, мали нижчий ризик розвитку ішемічної хвороби серця, інсульту й хвороби периферичних артерій.

Відео дня

При цьому потрібна кількість флавоноїдів, які володіють протизапальними властивостями, міститься у чашці чаю, чорниці та інших продуктах.

Лише чашка у день: вчені назвали несподівану користь чаю

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені дізналися, що споживання віскі у помірних кількостях може захистити від раку і низки важких захворювань.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки