Як безпечно святкувати: поради щодо вживання алкоголю

Як безпечно святкувати: поради щодо вживання алкоголю

Перед новорічними святами українцям нагадали, як алкоголь впливає на організм, та порадили способи зниження його шкоди.

Відповідні рекомендації опубліковані на сторінці Facebook Центру громадського здоров'я України.

Вживання алкогольних напоїв може призвети до послаблення імунної системи, що знижує можливість організму протистояти інфекційним захворюванням. Алкоголь впливає на думки та поведінку, його не рекомендують вживати під час вагітності. Він може бути причиною агресії, яка може призводити до конфліктів та насильства. Крім цього, водіння авто у нетверезому стані може збільшити ризик травматизації та смерті в результаті ДТП.

Відео дня

Якщо від вживання алкоголю під час свят неможливо відмовитись, то спеціалісти рекомендують, зменшити його негативний вплив наступним чином:

  • не вживати на порожній шлунок;

  • приймати в невеликих дозах та з перервами у 20-30 хвилин;

  • не запивати газованими напоями, оскільки вони сприяють швидшому сп’янінню;

  • запивати краще водою, яка нейтралізує його дію;

  • краще вживати напої однієї міцності;

  • для подолання похмільного синдрому допоможе контрастний душ та вживання води.

Раніше MedOboz писав, що фахівці Центру громадського здоров'я розробили для українців "тарілку здорового харчування", яка допоможе не переїсти за новорічним столом.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки