Як їсти і не товстіти: медики дали пораду

Як їсти і не товстіти: медики дали пораду

Зелений чай в поєднанні з фізичними вправами на чверть знижує відкладення ліпідів в печінці при вживанні жирної їжі.

Такі результати продемонстрував експеремент на мишах, які протягом 16 тижнів харчувалися важкою їжею, а потім отримували екстракт зеленого чаю і бігали в колесі, пише lavanguardia.

"Ми вважаємо, що поліфеноли зеленого чаю взаємодіють з травними ферментами, присутніми в тонкій кишці, і частково пригнічують розщеплення вуглеводів, жирів і харчових білків. Таким чином, якщо миша не переварює жир, він і пов'язані з ним калорії проходять через травну систему і відразу потрапляють в кал не відкладаючись", – пояснив керівник дослідження.

Відео дня
Зелений чай

Фахівці відзначили, що це відкриття допоможе краще зрозуміти механізм, за допомогою якого поліфеноли зеленого чаю і фізичні вправи, "працюючи" разом, зменшують жирові відкладення.

Як писав OBOZREVATEL раніше, фахівці назвали дев'ять властивостей зеленого чаю, які можуть зіпсувати здоров'я.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки