Як позбутися целюліту: названо топ-5 продуктів

26,6 т.
Як позбутися целюліту: названо топ-5 продуктів

Справитися з целюлітом можна не тільки за допомогою дорогих косметичних процедур, а і завдяки правильному харчуванню та вживанню п'яти продуктів.

Перший – це насіння льону, пише "АіФ Україна". У них містяться кислоти Омега-3, які зволожують клітини.

Також корисно їсти желатин, який підвищує пружність шкіри і захищає імунну систему. На третьому місці рятівників від целюліту розміщені водорості ламінарії. У них міститься багато йоду, що сприятливо впливає на щитовидну залозу, а збої гормонального фону часто призводять до целюліту.

Ламінарія
Відео дня

Четверте важливе правило – пити багато води. Для жінок потрібно випивати 2,2 літра або близько дев'яти чашок. Чоловікам потрібно пити більше – цілих три літри.

І п'ятий важливий продукт – білий чай. Він допомагає уповільнити процес руйнування колагену, і, відповідно, появи целюліту.

Як писав OBOZREVATEL, схуднути до літа і зберегти результат можна за допомогою трьох дієт. Всі ці способи не шкодять здоров'ю.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки