МоваЯзык

/ Здорове харчування

Як пральний порошок: з'ясувалася нова небезпека кави у стіках

У склад популярної кави у стіках входять Е-добавки, гідрогенізовані жири з канцерогенною дією і фосфати, аналогічні тим, які використовуються у пральному порошку.

Про це попередила експерт у сфері товарознавства Олена Сидоренко. У багатьох із них немає ні сліду молока, пише "112 Україна".

Зазначається, що за яскравими назвами і кольоровими упаковками "три в одному" ховається гримуча суміш цукру і консервантів. Розчинна ж кава в такому продукті часто не перевищує і 7%.

Кава в стіках також легко може бути підроблена

Кава в стіках також легко може бути підроблена. Джерело: svopi.ru

svopi.ru

Крім цього, стік часто вміщує фосфати, які відповідають за імітацію в чашці пінки. Аналогічні добавки використовуються у пральних порошках. Чим більше їх потрапляє в організм, наголосила Сидоренко, тим імовірнішою є поява дисфункції нирок і розвиток остеопорозу. Для дітей така кава небезпечна нервозним, роздратованим станом.

Примітно також, що замінники вершків і цукру, що використовуються у виробництві, є відомими канцерогенами, які несуть загрозу діабету і ожиріння. Крім цього, ядерний хімічний склад напою легко може викликати гостре отруєння.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше лікарі попередили про те, що вживання кави може призвести до стресу і панічних атак.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
Тег
0
Коментарі
4
1
Смішно
7
Цікаво
16
Сумно
3
Треш

Блоги медицини