Якщо вам "за 25"...

Якщо вам 'за 25'...

Яке б здоров'я нам не подарувала природа, його весь час потрібно берегти. І особливо тоді, коли вже "за 25".

Навколо нас так багато спокус, які шматочок за шматочком відривають від нашого життя роки.

Це і :

- харчові спокуси (ВСІ солодощі, де є цукор і фруктоза, навіть, так звані "здорові", де є біле борошно і маргарин; ВСІ ковбасно-сосисочні вироби; ВСІ напої, де є цукор і глюкозо-фруктозний сироп, ВСІ нектари), смажена і копчена їжа (відварена - найздоровіша, за нею йде запечена в "рукаві"), алкоголь!

- поведінкові спокуси (полежати, подивитись телевізор чи 3 серії серіалу);

Відео дня

-ментальні спокуси (жити чужим життям - життям героїв серіалів; занурюватись у життя ФБ-стрічки, забуваючи власні справи).

ЧАС - найцінніша валюта, дорожче її немає нічого.

Як зберегти максимум вітамінів у ягодах

• Їжте просту їжу, обов'язково - різноманітну ЗЕЛЕНЬ. Якщо не любите - полюбіть, це продовжить Ваші роки на землі.

• Займайтеся. Як можете: ходіть, присідайте, віджимайтеся, робіть вправи з гантелями, боксуйте, бігайте, стрибайте, робіть планку, танцюйте під музику. Рух захищає від старіння м'язи, ДНК, тіло - від цукрового діабету 2 типу, хвороб серця, страждань від хвороб і від передчасної смерті.

• Спіть не менше 7,5 годин. Навіть, якщо Вам скажуть, що можна виспатись за 5-6, це не так: в організмі виникатимуть поломки на клітинному рівні, і з часом страждатиме і система "ремонту" поломок. Сон - це життєва необхідність! (хоча так хочеться інколи не поспати... так от: саме інколи не поспати можна, це невеличка "встряска" для організму, але систематично потрібно висипатись).

• Перевіряйте своє здоров'я: регулярно здавайте "базові" аналізи (загальний аналіз крові, сечі, кров на цукор, ліпідограму, С-реактивний протеїн) та обстеження (УЗД органів черевної порожнини, флюорографію, мамографію), робіть щеплення.

Якщо вам "за 25"...

• Живіть щасливо, реалізуйте СВОЇ мрії!

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки