МоваЯзык

/ Здорове харчування

Збереже здоров'я поколінь: учені склали унікальну дієту

Щоб забезпечити здоров'я для майбутніх поколінь, необхідно максимально скоротити споживання м'яса та збільшити кількість овочів і фруктів.

На думку експертів із британської комісії з питань харчування і здоров'я, така дієта допоможе уникнути ранньої смерті більше 10 млн осіб, передає Sky News.

Згідно з підрахунками, до 2050 року населення Землі перевищить 10 мільярдів чоловік, і через проблему прогодувати всіх споживання м'яса необхідно скоротити до семи грамів у день.

"Те, яку їжу ми приймаємо і як ми її виробляємо, визначає здоров'я людей і планети, і зараз ми на неправильному шляху", — сказав один з авторів доповіді професор Тім Ленг із Лондонського університету.

Після трьох років вивчення питання фахівці змоделювали дієту, яка б змогла вирішити проблему. Вона допускає щоденне вживання в їжу маленького шматочка сосиски, м'ясної фрикадельки або половинки скибочки бекону. Крім того, в день кожна людина може з'їдати 500 грамів овочів і фруктів, 29 грамів м'яса птиці та 28 грамів риби. Також не можна буде з'їсти більше півтора яєць на тиждень.

Фахівці впевнені, що така дієта врятує від зникнення різні види тварин, а також допоможе людям вести здоровий спосіб життя.

Ілюстрація

Ілюстрація. Джерело: pexels.com

pexels.com

Як писав OBOZREVATEL, американські медики і фахівці в області дієтології склали список популярних дієт на 2019 рік. У десятку кращих увійшла дієта TLC, дієта клініки Майо, а також Волюметрична дієта.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "живлення" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
19
1
Смішно
4
Цікаво
2
Сумно
7
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини