Гороскоп здоров'я на 12 травня: що підготував цей день

12,6 т.
Гороскоп здоров'я на 12 травня: що підготував цей день

Щоденний гороскоп здоров'я говорить, що в цю суботу метушня і невдоволення спалахнуть, але незабаром затихнуть, тому не нервуйте зайвий раз.

"Кожному важливо стежити за ногами: вибрати зручне взуття, виділити достатньо часу на дорогу, щоб не поспішати. Інакше можна легко отримати вивих або розтягнення. А поспішність і дратівливість цьому сприяють", - розповіла MEDOBOZ астролог Людмила Снітковська.

Обережність важлива і на дорогах, при цьому не важливо, водій ви чи пішохід. Особливо це стосується Овнів, Тільців, Близнюків, Раків, Терезів, Скорпіонів, Стрільців і Козерогів - їм загрожують серйозніші травми.

Відео дня

Постарайтеся гарячкувати. Краще серйозні справи відкладіть до середи, оскільки нервові перевантаження і психологічний тиск не дадуть можливості зосередитися і зробити правильний вибір.

У цей день добре закінчувати початі справи і добре починати лікування.

Важливо простежити за кількістю і температурою напоїв - є ризик переохолодження, насамперед голови, дихальних шляхів і горла. А зайва кількість призведе до головного болю.

Також читайте на OBOZREVATEL.UA загальний гороскоп на 12 травня.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки