Найпотужніші за рік: Україну накриють магнітні бурі

28,2 т.
Найпотужніші за рік: Україну накриють магнітні бурі

Українців 7 і 17 травня накриють магнітні бурі першого і другого рівня за п'ятибальною шкалою. Вони є найпотужнішими в цьому році.

Зокрема, 7 травня очікується магнітна буря рівня G1, а 17 - магнітна буря рівня G2, передає "Україна". Також магнітні збурення очікуються 8 і 18 травня.

Як відомо, це може відбитися на самопочутті багатьох людей.

Зокрема, реагують на зміни погоди літні люди з хронічними захворюваннями серцево-судинної системи, або пацієнти з так званою дистонією.

Щоб уберегтися від поганого самопочуття, медики рекомендують більше відпочивати, відмовитися від спиртного і важкої їжі.

Відео дня

Раніше "МедОбоз" розповідав, як уберегтися від впливу магнітних бурь.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки