Не рак, не війни: в ООН назвали головну причину смерті молоді в усьому світі

19,6 т.
Не рак, не війни: в ООН назвали головну причину смерті молоді в усьому світі

У всьому світі травми, отримані в дорожньо-транспортних пригодах, є основною причиною смерті людей у ​​віці від 15 до 29 років.

Про це повідомляється в Twitter Організації об'єднаних націй.

"Не рак, не серцеві захворювання і не війни", - підкреслено в повідомленні.

Як повідомляв OBOZREVATEL.COM, за 2017 рік в Україні в дорожньо-транспортних пригодах загинуло 3432 людини.

Відзначимо, що показники смертності на дорогах в Україні в 3-4 рази вище, ніж в європейських країнах. Так, Україна опинилася на десятому місці рейтингу за рівнем смертності в дорожньо-транспортних пригодах. На першому місці за станом на липень 2017 року списку знаходиться Грузія, Росія - друга, Вірменія на третій позиції, Індія і США четверті і п'яті відповідно. З шостого по дев'яте місце в рейтингу зайняли Болгарія, Туреччина, Латвія і Албанія.

Відео дня
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки