Польща зробила важливе попередження для українських заробітчан

34,9 т.
Польща зробила важливе попередження для українських заробітчан

У школах і дитячих садах Західнопоморського воєводства Польщі, де навчаються діти громадян України, запустили інформаційну кампанію про необхідність вакцинації від кору.

Так, санітарний інспектор регіону звернувся до батьків із відповідним листом. Крім того, з українцями будуть проводитися спеціальні бесіди, пише "Польське радіо". Українською, російською та англійською мовами були випущені листівки про хвороби.

"Ми не маємо проблеми із захворюваністю на кір у Західнопоморському воєводстві. Цю акцію ми проводимо профілактично", — зазначила прес-секретар воєводської санітарно-епідеміологічної станції в Щецині Малгожата Каплан.

Відео дня

Вона пояснила, що таку акцію почали у зв'язку з порушенням системи щеплень і численними випадками захворювання на кір у східного сусіда. За інформацією Міністерства охорони здоров'я України, від початку цього року до жовтня зареєстровано понад 32 тис. таких випадків.

Цього року у воєводстві виявили два підтверджені випадки захворювання на кір. Обидва — у жінок з України.

"Громадяни України, які на законних підставах працюють у Польщі, можуть зробити щеплення від кору дітям до 19 років. Вони повинні звернутися до свого сімейного лікаря", — зазначила Каплан, уточнивши, що така процедура безкоштовна. Однак дорослі, які хочуть пройти вакцинацію, повинні заплатити.

За даними головного санітарного інспектора, з 1 січня до 31 жовтня цього року в Польщі зареєстрували 144 випадки захворюваності на кір. За аналогічний період минулого року виявили 59 подібних випадків.

Як писав OBOZREVATEL, раніше з'явилася інформація про те, що в Польщі хочуть заборонити в'їзд неприщепленим іноземцям. Відповідний проект Міністерства охорони здоров'я вже розробляється.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки