Смертельна пластика: 5 дівчат, які померли під час операції

26,0 т.
Смертельна пластика: 5 дівчат, які померли під час операції

Пластичні операції в більшості вважаються безпечними. Тому багато дівчат без побоювань лягають під ніж хірурга.

Однак не всі операції проходять успішно. Деякі пацієнтки в гонитві за красою просто не прокидаються після б'юті-операції, пише Life. Журналісти підібрали п'ять шокуючих прикладів операцій, які закінчилися жахливо.

Катерина Кисельова

Катерина Кисельова

Відео дня

32-річна красуня померла під час операції з підтяжки грудей. Її не стало 15 квітня 2018 року. Мати двох дітей довірилася модному московському хірургу, але під час операції у неї несподівано зупинилося серце, і вона більше не прокинулася.

Мане Мартиросян

Мане Мартиросян

24-річна Мане Мартиросян пішла з життя після нелегальної операції по корекції носа в грудні 2016 року. Дівчина хотіла прибрати горбочок і знайшла доктора, який погодився провести процедуру. Ним став Леонід Пажінскій, дитячий отоларинголог.

Під час операції Мане несподівано стало погано, і вона померла від анафілактичного шоку.

Марія Д.

Марія Д.

23-річна Росіянка Марія Д. з Волгограда померла під час операції по корекції губ і підборіддя. Але після введення місцевого знеболюючого у дівчини почалися судоми. Реанімаційні заходи виявилися безсилими - Марія померла на операційному столі від анафілактичного шоку.

Катерина Клементьєва

Катерина Клементьєва

25-річна Олена Клементьєва хотіла збільшити груди, але потайки від рідних. Чоловік дізнався про її плани лише перед процедурою. Під час введення анестетика перед установкою другого імплантату у Олени трапився анафілактичний шок і зупинилося серце.

Анастасія Чачіна

Анастасія Чачіна

28-річна росіянка Анастасія Чачіна померла під час операції по ліпосакції. Причиною смерті пацієнтки стало передозування лідокаїну - лікарі в кілька разів перевищили допустиму дозу - відразу після введення препарату у неї закотилися очі, почалися судоми і пішла піна з рота.

Раніше "МедОбоз" публікував моторошну розмову лікаря з чоловіком померлої під час операції пацієнтки.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки