"Ти вбивав братній народ": у Києві відмовилися рятувати онкохворого АТОвця

222,2 т.
'Ти вбивав братній народ': у Києві відмовилися рятувати онкохворого АТОвця

Онкохворого спецназівця з Кропивницького Віталія Драгана відмовилися забезпечити пільговим лікуванням у Національному інституті раку.

Як відомо, спочатку чоловіка лікували у Кіровоградському обласному онкодиспансері. Він пройшов вісім "хімій", передає CBN. Але стан погіршувався, тому Віталій отримав направлення до Національного інституту раку у Києві.

"Потрапив до пані Губарєвої Ганни Олександрівни, кандидата медичних наук, яка спеціалізується саме на такому лікуванні, яке мені потрібне. Зустріла вона мене так, що аж у жар кинуло від її слів: "Ніяких тобі пільг, тому що ти братній народ вбивав", - розповів він.

Відео дня

Драган зазначив, що йому за курс лікування назвали повну вартість - 200 000 гривень.

Як відомо, Ганна Губарєва - родом з Донецька, починала працювати в Макіївському онкодиспансері.

Лікар в коментарі журналістам по телефону фактично підтвердила слова Віталія Драгана, але додала, що він почув тільки цю фразу.

"Віталій потребує пересадки кісткового мозку, але держава на це грошей не виділяє. Тому боєць АТО має шукати спонсорів, щоб вони оплатили цю процедуру", - сказала Губарєва.

Раніше MEDOBOZ розповідав, як херсонські лікарі довели бійця АТО до суїциду.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки