У Києві відкрилося нове відділення медичної лабораторії ДІЛА

21,3 т.
У Києві відкрилося нове відділення медичної лабораторії ДІЛА

19 лютого у Києві відкрилося нове відділення медичної лабораторії ДІЛА за адресою Голосіївський проспект 15, в якому усі робочі процеси організовані відповідно до вимог національних та міжнародних стандартів і покликані максимально ефективно задовільнити потреби клієнтів у якісній лабораторній діагностиці.

У Києві відкрилося нове відділення медичної лабораторії ДІЛА

Відділення має зручне розташування поруч з м. Деміївська, оснащене сучасним устаткуванням і комунікаційними засобами, а високий рівень обслуговування зможуть відчути всі категорії клієнтів. У новому відділенні до уваги відвідувачів представлені:

Відео дня
  • велика зона очікування, яка дозволить почувати себе комфортно;

  • організація процесів реєстрації та проведення маніпуляції таким чином, щоб уникнути створення черг;

  • робота у зручний час, завдяки чому пройти обстеження зможе кожен, не змінюючи свій робочий графік;

  • широкий спектр актуальних та унікальних для України лабораторних досліджень;

  • отримання результату дослідження у будь-якій зручній формі, в тому числі в Особистому кабінеті на інтернет-порталі або без реєстрації по коду замовлення;

  • дозамовлення необхідних досліджень без повторного взяття біоматеріалу;

  • обслуговування найменших пацієнтів в умовах максимального психологічного комфорту;

  • безпека при проведенні процедури і конфіденційність інформації.

Компанія ДІЛА, експерт у сфері лабораторної діагностики та впровадженні інновацій, першою серед лабораторій України запровадила систему менеджменту якістю, що відповідає міжнародним стандартам ISO 9001 та ISO 15189 та першою успішно пройшла акредитацію за національним стандартом ДСТУ EN ISO 15189:2015 (EN ISO 15189:2012) "Медичні лабораторії - вимоги до якості та компетентності". Регулярно бере участь у міжнародних системах оцінки якості EQAS і RIQAS (Великобританія і США) і щодня здійснює внутрішньолабораторний моніторинг виробничих процесів.

У Києві відкрилося нове відділення медичної лабораторії ДІЛА

Сподіваємося, що відвідувачі нового відділення зможуть сповна оцінити розроблені нашими фахівцями оптимальні рішення для збереження здоров’я та профілактики, комфортну обстановку, досвідченість та професіоналізм медичного персоналу. Пріоритети нашої роботи - це сервіс європейського рівня, згуртована команда професіоналів, якісні лабораторні послуги та задоволені клієнти.

У Києві відкрилося нове відділення медичної лабораторії ДІЛА

Відділення працює для вас з понеділка по п'ятницю з 7 до 19 години, у суботу – з 8 до 14. Всю необхідну інформацію стосовно лабораторної діагностики можна отримати за телефоном єдиної інформаційної служби 0 800 606 777.

У Києві відкрилося нове відділення медичної лабораторії ДІЛА

додатково:

ТОВ "МЛ "ДІЛА" - медична лабораторія, яка надає широкий спектр якісних лабораторних послуг населенню за усіма ключовими напрямами, в тому числі унікальні для України. Заснована в 1998 році, є першою незалежною медичною лабораторією на ринку України.

За 20 років успішної роботи стала однією з провідних лабораторій країни завдяки постійному впровадженню в медичне середовище кращих світових досягнень, передових технологій та інноваційних рішень. Висока точність і достовірність результатів досліджень, які є невід'ємною складовою правильного діагнозу, дозволили завоювати довіру численних медичних фахівців і пацієнтів та зайняти незмінну позицію Експерта з питань лабораторної діагностики.

Лабораторії повністю автоматизовані та оснащені найсучаснішим обладнанням.

Мережа відділень представлена в Києві та інших великих містах України, активно розвивається і впроваджує в життя політику надання якісних лабораторних послуг для потреб різних категорій клієнтів.

Єдина інформаційна служба МЛ ДІЛА: 0 800 606 777

www.dila.ua

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки