У мережі показали жахи харківської лікарні: відео

18,2 т.
У мережі показали жахи харківської лікарні: відео

Facebook сколихнуло відео з харківської лікарні. Судячи з коментаря автора відео, "героєм" стала Вузлова лікарня станції Харків.

"Сюди відправляють хворих на лікування. Медперсонал і хворі просять звернути увагу на проблему", - написала в своєму пості Людмила Назарова, яка опублікувала відео.

У коментарях користувачі пишуть: "У Мерефі не краще, в лікарні і в Нов.-Водолазі теж кошмар", "Не знаю, від кого це залежить, але лікарні в Харкові дуже сильно відрізняються в плані ремонту. Взимку була на консультації в 31 лікарні - стан ідеальний, євроремонт", "Ви ще в Помірках не бачили обстановочку ...".

Відео дня

Раніше "МедОбоз" писав про жахи в київській лікарні.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки