У Німеччині медбрат через нудьгу вбив сотню осіб: моторошні деталі злочину

280,3 т.
У Німеччині медбрат через нудьгу вбив сотню осіб: моторошні деталі злочину

Під час засідання суду німецький колишній медпрацівник Нільс Хегель зізнався у вбивстві приблизно ста пацієнтів у різних лікарнях.

Прокурори стверджують, що Хегель вибирав своїх жертв навмання, після чого вводив їм "коктейлі" з ліків, провокуючи серцевий напад із різними ускладненнями, щоб потім спробувати врятувати пацієнта, повідомляє Deutsche Welle.

Звинувачення передбачає, що таким чином убивця намагався продемонструвати свої навички реаніматолога колегам і керівництву. Також у прокуратурі заявляють, що, можливо, Хегель робив це з нудьги.

Відео дня
Нільс Хегель закривав обличчя під час судового засідання

Слідство вважає, що він убив 36 пацієнтів в Ольденбурзі і 64 у районі Деменхорста в період із 1999 по 2005 роки. Спочатку ж Хегеля судили за два вбивства і дві спроби вбивства — тоді він отримав довічне ув'язнення.

У Німеччині медбрат вбив сотню осіб: деталі злочину

Нові аспекти справи з'ясувалися завдяки судовому психологу, якому злочинець зізнався у тому, що насправді вбив "приблизно 30 осіб". Пізніше Хегель зробив і публічне зізнання під час засідання суду.

Справа ще далека від закриття і слідство триватиме, запевняють у суді.

"Ми зробимо все можливе, щоб дізнатися правду. Це як будинок із темними кімнатами — ми хочемо принести світло в темряву", — повідомив суддя у справі Себастьян Бюрманн.

Нільс Хегель закриває обличчя на суді

Раніше OBOZREVATEL повідомляв про криваве вбивство у Москві.

Джерело:Deutsche Welle
Джерело
Deutsche Welle
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки