В Італії зробили прорив у боротьбі з псевдонаукою

18,3 т.
В Італії зробили прорив у боротьбі з псевдонаукою

Вірусолог лікарні Сан-Раффаеле (Мілан, Італія) Роберто Буріоні відкрив новаторський інтернет- сайт, який був створений для боротьби проти псевдонаукових медичних міфів.

У матеріалах порталу особливо звернуто увагу на питання про вакцинацію та імунізацію громадян, розповідається також про марність гомеопатичних препаратів та ін., передає Repubblica.

"Я зрозумів, що за короткий час мені вдалося встановити довірчі відносини з громадськістю", — розповів Буріоні, жартома додавши, що його мета — "згладжувати шерсть антинаукових ослів".

"Я вирішив разом із деякими друзями підняти планку і зробити щось більш складне, ніж розповідати просто про вакцини, брехня поширюється про все. Це буде місце, де ви зможете шукати факти. Соціальні мережі та інтернет — не вороги, з якими лікарі повинні боротися, а інструменти для використання у взаєминах із пацієнтами", — додав лікар.

Відео дня
Роберто Буріоні

Як писав OBOZREVATEL, нещодавно в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун забила на сполох через супербактерії. Зменшити масштаби проблеми, запевняє вона, може вакцинація.

Раніше більшість українців підтримали рішення Міністерства охорони здоров'я та Міністерства освіти і науки України не допускати невакцинованих дітей до навчальних закладів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки