В Україні зафіксовано спалах смертельно небезпечної хвороби

14,4 т.
В Україні зафіксовано спалах смертельно небезпечної хвороби

У Саратському районі Одеської області зафіксовано спалах сибірки — у лікарню потрапило вже п'ятеро осіб.

У районі проходить екстрене засідання комісії із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє "Думська".

У той же час місцеве видання Облвесті уточнило, що у людей діагностована шкірна форма захворювання. Їхній стан оцінюється як стабільний. Лабораторно діагноз поки не підтвердили.

До цього сибірська виразка у регіоні реєструвалася більше 10 років тому.

Сибірська виразка вважається особливо небезпечною інфекційною хворобою свійських і диких тварин усіх видів, а також людини.

Відео дня

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше говорилося, що в Україні за останній час збільшилася кількість людей, які захворіли на кір.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки