Вперше оселилися в людині: жінка дістала з очей 14 глистів

41,5 т.
Вперше оселилися в людині: жінка дістала з очей 14 глистів

У мешканки США з очей витягли 14 черв'яків-гельмінтів, існування яких у тілі людини раніше не зустрічалося.

Про це повідомляє Lenta.ru, посилаючись на BuzzFeed News.

Еббі Беклі зі штату Орегон працювала на рибальському човні. Одного разу вона відчула, що в оці щось ворушиться, потерла його і витягла звідти хробака.

"Я подивилася на свій палець і побачила, як на ньому щось ворушиться. Я навіть показала хробака колезі, щоб переконатися, що я не божевільна", - розповіла жінка.

Dr. John Hoyt
Відео дня

Її випадок дуже здивував і вчених, адже, за словами паразитолога Річарда Бредбері, хробака Thelazia gulosa знайшли в тілі людини вперше.

"Вони розмножуються на поверхні ока. Там вони знаходять один одного і... ну ви розумієте. Це дуже романтично", - з гумором зазначив він.

Бредбері додав, що у корів, які є головними носіями цього паразита, черв'як може викликати сліпоту, оскільки прогризає поверхню ока і дряпає рогівку. Однак у Беклі розвинулася лише легка форма кон'юнктивіту.

Лікарі припускають, що жінку могла заразити польова муха, за умови, якщо вона не змахнула її з лиця одразу ж.

У свою чергу, професор медичних наук із Гарварда Джеймс Мегуайер назвав випадок диким і зазначив, що був би дуже вражений, якби хтось увійшов у його кабінет і дістав з ока черв'яків.

Thelazia gulosa проводять першу половину життя в тілі комах, а другу - паразитуючи в очних яблуках корів, коней і іноді яків.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше в американському штаті Каліфорнія з чоловіка, який їв суші щодня, вийшов бичачий ціп'як довжиною півтора метра.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки