МоваЯзык

/ Фітнес

Вперше в світі: трансгендер народив "безстатеву" дитину

У США вперше в світі трансгендер Кейсі Салліван (штат Вісконсін) народив дитину після операції зі зміни статі. Оголошувати про гендерну приналежність малюка батько відмовився, зазначивши, що він сам визначить це, коли виросте.

Про це повідомляє Lenta.ru, посилаючись на The Mirror.

Слід зазначити, що будучи жінкою він вже встиг стати матір'ю п'ять років тому. Однак через рік після пологів Салліван почав вживати чоловічі гормони і видалив собі груди. Заради народження другої дитини від свого партнера Стівена йому довелося на якийсь час відмовитися від гормональної терапії.

Вперше в світі: трансгендер народив "безстатеву" дитину

Фото: Lenta.ru

При народженні дитина на ім'я Фенікс важила 3,8 кілограма. Салліван годує його донорським грудним молоком. Пара відмовляється оголошувати стать дитини, оскільки збирається ростити дитину "гендерно нейтральною", поки вона не виросте і не визначиться.

"Я не люблю, коли мене запитують, якої моя дитина статі. Вона сама це вирішить. А запитання, які у нього геніталії, здається мені жахливим", - зазначив він.

Салліван заявив, що не вважає вагітність жіночою прерогативою і не вірить у гендерні ролі. Він народився дівчинкою, з чотирьох років його били. У 19 років він вперше вийшов заміж, але почав страждати депресією і пішов у запій. Коли він вперше народив, то сподівався, що це змусить його відчути себе жінкою, але цього не сталося, хоча він полюбив дитину. Через три місяці після пологів він оголосив себе трансгендером і чоловік його кинув.

Про перебіг своєї вагітності Салліван розповідав на своєму YouTube каналі.

"Деяких людей дуже зачіпала моя вагітність, але я не витрачав час на них. Якщо я бачив образливі коментарі, я просто їх видаляв", - пояснив він.

Як повідомляв "Обозреватель", дівчина-трансгендер зі США вразила фотографіями свого перевтілення.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Місце
0
Коментарі
3
0
Смішно
0
Цікаво
2
Сумно
2
Треш

Блоги медицини