МоваЯзык

/ Фітнес

"Все руйнує!" Відомий український лікар-дисидент висунув жорсткі звинувачення Супрун

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун і її команда руйнують українську медицину замість того, щоб реформувати її.

"Театр абсурду в українському виконанні. Незабаром, мабуть, закінчиться це дійство під назвою "Реформа руйнівників", і вся ця демагогія і жорсткий популізм підуть в небуття... і прийде осмислення того, що сталося... Комусь доведеться відновлювати зруйноване. Збирати каміння", - зазначив відомий дисидент, лікар-психіатр Семен Глузман, повідомляє "Медпросвіта".

Він зазначив, що один з європейських дипломатів в неофіційній обстановці назвав соратників Уляни Супрун в МОЗ "командою парамедиків".

"Пані Супрун з її жахливою командою боролися не з архаїчними інститутами радянських і післярадянських часів, а з процесами модернізації системи, які починалися", - підкреслив Глузман.

Крім того, за його словами, Супрун і Ко не вміють вести професійну дискусію, займаються демагогією і йдуть з аудиторій, де з ними не погоджуються.

Дисидент також звернув увагу на те, що за останній час МОЗ очолювали іноземні фахівці, що принизливо для країни з таким кадровим потенціалом.

"Нас позбавляють майбутнього. Народ, який не має ефективної системи громадської охорони здоров'я, приречений. І справа тут зовсім не в грошах. Їх, насправді, в системі достатньо. Але ані пан Порошенко, ані пан Гройсман в цій системі не лікуються. А це і є основна причина нашої триваючої трагедії", - додав він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, медична реформа передбачає, зокрема, зміну системи екстреної медицини.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Медичні нововведення в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".

6
Коментарі
82
21
Смішно
11
Цікаво
131
Сумно
17
Треш

Блоги медицини