Знайдено спосіб зупинити рак до перших симптомів

24,6 т.
Знайдено спосіб зупинити рак до перших симптомів

Зупинити розвиток злоякісної пухлини м'яких тканин — синовіальної саркоми — може вплив на білок BRD9.

Про це свідчать дослідження американських вчених, передає Eurekalert. Така пухлина може з'явитися у будь-якій частині тіла — у тому числі в мозку та серці.

Спочатку захворювання може протікати безсимптомно, але потім проявляється набряком, онімінням або раптовим болем у суглобі. У розвитку захворювання важливу роль відіграє білок BRD9. Його придушення може стати новим ефективним способом лікування хвороби на ранніх стадіях.

Відео дня

BRD9 назвали першою дієвою терапевтичною мішенню для синовіальної саркоми.

Знайдено спосіб зупинити рак до перших симптомів

Як повідомляв OBOZREVATEL, кількість нових випадків захворювання на рак у 2018 році в світі збільшилася до 18 млн. За прогнозами, у 2040 році цей показник може вирости до 30 млн. Різними формами раку хворіє до мільйона українців, більше 130 тис. нових випадків реєструються щорічно.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки