Шість основних речей, які можуть сказати губи про здоров'я людини

21,9 т.
Що можуть сказати губи про здоров\u0027я людини

Обличчя - дзеркалом не тільки душі, а й здоров'я людини.

Пропонуємо вашій увазі шість основних речей, які губи можуть сказати про ваше самопочуття. Добірку підготував Medikforum.ru.

Набряклі губи . Якщо ваші губи набрякли, ви можете звинувачувати в цьому нову помаду. Дуже часто такі губи є ознакою алергічної реакції. Причиною такої алергії можуть бути і продукти харчування.

Потріскані губи . При нестачі в організмі певних поживних речовин губи іноді починають тріскатися. Якщо у вас з'явилися хворобливі тріщинки на губах , а самі губи раптово стали сухими, то це може свідчити про дефіцит цинку, заліза, а також вітамінів B3 і B5.

Відео дня

Виразки на губах . Коли людина перебуває у стані постійного стресу, високою є ймовірність того, що у неї з'являться виразки на губах . Якщо ви весь час стомлені через важку роботу, подібні виразки неодмінно виявляться. Крім того, виразки в різних областях губ можуть бути індикаторами раку губи. І оскільки при цій хворобі дуже важлива рання діагностика, то не зайвим буде відвідати лікаря якомога швидше.

Сухі губи . Це ознака не тільки сухої погоди, яка позбавляє вас необхідної вологи. Є висока ймовірність того, що у вашому організмі сталося зневоднення. А одним з перших його симптомів саме і є сухі губи .

Шишки на губах . Якщо ви помітили хворобливі ущільнення і шишки на губах, то, швидше за все, мова йде про застуду. Ці шишки є ознакою того, що ваша імунна система ослаблена і піддається тиску.

Потріскані куточки рота . У разі появи хворобливих тріщин в куточках рота мова може йти про надмірну слинотечу. Причини бувають різні, а одна з найбільш поширених - носіння зубних протезів. Слина накопичується в куточках рота, через підвищену вологість там розвиваються грибкові інфекції. Вони і призводять до появи тріщин, що виглядають як порізи.

Нагадаємо, раніше "Обозреватель" писав, як зміцнити імунітет.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки