Мрія стала реальністю: вчені розкрили секрет вічної молодості

15,4 т.
Вічна молодість

Медики знайшли спосіб постійного оновлення клітин організму, що допоможе продовжити людське життя. Секрет вічної молодості переховувався у теломерах.

Про це повідомляє видання АН із посиланням на Communications.

Вчені провели дослідження механізму епігенетичного виду, який може подовжити білкові закінчення, розміщені в кожній хромосомі будь-якого організму. Як тільки теломери зможуть збільшити у довжині, клітини зможуть оновлюватися нескінченно.

Грунтується робота вчених на теломерах, що представляють собою білкові закінчення в організмі, необхідні для постійного оновлення клітин останнього. Постійна активність теломерів змушує їх ставати коротшими і в підсумку фактично закінчуватися, після чого клітини втрачають здатність до оновлення, що тягне за собою процес старіння.

Відео дня

Наука вже знайшла методи окремо зберігати молодість певних органів, проте нове дослідження наблизило експертів до методів, які дозволять позбавити від старіння відразу весь організм.

Як повідомляв "Обозреватель", вчені розкрили взаємозв'язок між датою народження і тривалістю життя.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки