МоваЯзык

/ Хвороби і лікування

Експерти б'ють на сполох: криза добралася до ліжка росіян

У Росії через кризу люди стали менше займатися сексом. Такий висновок зробив керівник відділення сексопатології МНИИ психіатрії Микола Кибрик.

Як повідомляє "РСН", за даними експерта, почастішали звернення пацієнтів, які відчувають проблеми у відносинах з чоловіками.

"Люди стали піклуватися більше про своє фінансове становище, займатися життєво значущими для них речами, ніж сексуальним здоров'ям", - зазначив Кибрик.

Він додав, що до лікарів стали більше звертатися росіяни, які відчувають проблеми у відносинах з дружинами і складністю статевого самовизначення.

"Проблеми стали більш життєво важливі - дисгармонійні відносини в родині, транссексуалізм, трансгендерні розлади. Зміна паспортної статі у трансексуалів, зміна устрою життя. Ось що хвилює деяких пацієнтів", - розповів Кибрик.

У свою чергу, петербурзький сексолог Дмитро Ісаєв повідомив, що щорічно стає все більше людей, які цікавляться зміною статі.

"Світова статистика, і Росія входить в ці цифри, говорить про те, що кількість звернень з транссексуальними проблемами щорічно збільшується на 14%", - поділився Ісаєв.

Крім цього, президент Національного інституту сексології Лев Щеглов розповів, що жителі Росії через складну економічну ситуацію менше часу стали приділяти сексу.

"У більшості криза викликає ніби замкнутість, урізання сексуальних сюжетів. Коли відбувається криза і найважливішою стає проблема, перебільшуючи, шматка ковбаси, то інтимна сфера убожіє і стає менш значущою. Організм налаштований на виживання", - пояснив Щеглов.

Як повідомляв "Обозреватель", вчені радять батькам частіше говорити з дітьми про секс.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини