МоваЯзык

/ Хвороби і лікування

В Україні розроблений перший у світі препарат проти вірусу, що викликає рак

Українські вчені закінчили клінічні дослідження нової форми препарату Протефлазід®, призначеної для лікування папіломавірусної інфекції, яка є основною причиною дисплазії і раку шийки матки.

Про це повідомили наукові експерти та представники "Науково-виробничої компанії" Екофарм ", повідомляє ПіК .

Діюча речовина препарату, було виділено з рослин, які ростуть на території України. Протефлазід® не має аналогів у світі і на сьогодні є єдиним лікарським засобом, здатним впливати безпосередньо на вірус папіломи людини.

За словами завідуючої лабораторії експериментальної хіміотерапії Інституту епідеміології та інфекційних хвороб НАН України Світлани Рибалко, Протефлазід®, на відміну від інших противірусних препаратів, діє безпосередньо на папіломавірус, що зумовлює високу ефективність лікування. Також препарат нормалізує роботу імунної системи, що полегшує боротьбу з інфекцією.

Спеціально для лікування дисплазії шийки матки був створений лікувальний комплекс у складі двох лікарських форм Протефлазіду (краплі і свічки). Клінічні дослідження довели, що ефективність лікування лікарськими засобами на основі діючої речовини Протефлазід цього захворювання становить майже 100%. При цьому препарат показав низький рівень токсичності, що дозволяє застосовувати його навіть під час вагітності та годування груддю. Всього в дослідженнях ефективності лікарського засобу на основі діючої речовини Протефлазід, про вплив на різні вірусні інфекції взяли участь більше 11 000 пацієнтів, у тому числі - 1250 жінок (на різних стадіях вагітності) і понад 3500 дітей.

Як заявив під час прес-конференції голова наглядової ради ТОВ "НВК" Екофарм "Анатолій Новик, в даний час нова лікарська форма Протефлазід (супозиторії) знаходиться на етапі реєстрації, і чекати її появи в аптеках можна вже в цьому році. Вартість лікування легкої форми дисплазії шийки матки буде доступна для всіх верств населення України. Крім того, препарат дозволить зменшити кількість рецидивів у жінок з раком шийки матки, які були прооперовані.

"Лікування раку не означає вилікування від інфекції, яка призвела до онкології. Сьогодні в Україні пролікованих жінок з раком шийки матки - більше 60 000. Імовірність виникнення рецидиву, метастазування досить висока. Тому що, перебуваючи в людському організмі вірусна інфекція впливає на створення умов для рецидиву ", - пояснив Анатолій Новик.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини