24-річна модель стала інвалідом через використання тампонів

63,0 т.
24-річна модель стала інвалідом через використання тампонів

24-річна модель і спортсменка Лорен Вессер стала інвалідом через використання тампонів. Зірка жіночої команди National Basketball Association, яка позбулася ноги, вирішила подати до суду на марку Kotex і розповісти жінкам про потенційну небезпеку гігієнічних засобів.

Лікарі діагностували синдром токсичного шоку, пише Cosmopolitan.

"Я повинна була розповісти свою історію: мені потрібно поділитися тим, що сталося, і заступитися за всіх дівчаток, які втратили свої життя. Я відстоюю права не тільки інвалідів, а й усіх жінок", - зізналася Вессер.

Дівчина використовувала тампони-суперплюс, але через якийсь час вона почала відчувати сильний біль. Після неприємних відчуттів, Лорен прилягла, щоб відпочити і була знайдена перевернутою обличчям вниз на власному ліжку "за 10 хвилин до смерті".

Відео дня

Вона не пам'ятає, скільки перебувала в лікарні, бо весь цей час була підключена до системи життєзабезпечення: всі її органи були пошкоджені, і дівчину довелося помістити в стан медичної коми, щоб зберегти їй життя. Перший спогад Лорен - як вона прокидається і чує, що лікар-інфекціоніст пояснює її матері, що дівчині треба ампутувати праву ногу.

Пройшовши сеанси фототерапії, щоб відновити свій емоційний стан, Вессер стала вважати, що зараз вона навіть виглядає "красивіше, ніж коли-небудь, і всередині, і зовні".

Вессер подала позов на Kimberly-Clark Corporation (компанію, що випускає тампони Kotex) та на мережу супермаркетів, в якій купувала тампони. Вона стверджує, що планує продовжити боротьбу за прозорість цих компаній і за безпеку для здоров'я жінок, що використовують тампони.

Як повідомляв "Обозреватель", 28-річний чоловік потрапив у реанімацію через енергетичні напої.

24-річна модель стала інвалідом через використання тампонів

24-річна модель стала інвалідом через використання тампонів

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки