Медики знайшли смачний напій, який лікує хворобу нирок

14,3 т.
Медики знайшли смачний напій, який лікує хворобу нирок

Німецькі вчені визначили, що какао поліпшує стан здоров'я людей, які страждають від хронічної хвороби нирок.

Вони провели дослідження, в якому взяли участь 57 осіб. Всі вони страждали від хронічної хвороби нирок і потребували діалізу. Протягом 30 днів одна група учасників дослідження щодня випивала напій, що містить 900 мг флавонолів какао, а інші - напій без додавання флавонолів,- передає "Медпортал".

Через місяць після того, як почалися дослідження, стало зрозуміло, що у тих, хто пив какао, стан кровоносних судин покращився, а діастолічний кров'яний тиск знизився. Автори зазначають, що ефект був помітний із першого дня експерименту. Вони також наголошують, що флавоноли какао виявилися ефективними як вживання статинів або зміна раціону. Найближчим часом учені планують з'ясувати, чи знижує вживання какао рівень смертності.

Відео дня

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що вчені розповіли, в яких випадках кава може стати причиною раку.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки