Вчені заявили, що вживання їжі вночі руйнує мозок

8,2 т.
Вчені заявили, що вживання їжі вночі руйнує мозок

Американські вчені визначили, що нічне вживання їжі шкодить не тільки фігурі, а й мозку. Через те, що збивається добовий ритм прийому їжі, починає псуватися пам'ять.

Дослідники провели свій експеримент на мишах, що ведуть нічний спосіб життя. Два тижні одну групу гризунів годували тільки в проміжок між дев'ятою вечора і трьома годинами ночі, а іншу - тільки після дев'ятої ранку, - передає "Лента".

Хоча миші в обох групах спали однакову кількість часу, ті, кого годували вночі, почали відчувати проблеми зі сном (частіше прокидалися). Крім того, збивалися їхні добові ритми, що вплинуло на вироблення білків - зокрема, і тих, що відповідають за пам'ять і процес навчання. У результаті ті миші, що харчувалися в належний для сну, стали гірше проходити тести на пам'ять.

Відео дня

Поки незрозуміло, наскільки сильний негативний вплив нічного вживання їжі на людину. Проте вже відомо, що люди, які працюють у нічну зміну, гірше вирішують завдання на інтелект.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що вчені розповіли, як дзеркало впливає на смак їжі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки