МоваЯзык

/ Хвороби і лікування

Британські вчені виявили неймовірно приємне знеболююче

Вчені з Університету Брунеля і Лондонського Університету Королеви Марії проаналізували дані 7000 пацієнтів, що приймали участь у 73 дослідженнях. Добровольці за шкалою від 1 до 10 оцінювали інтенсивність свого болю після операції.

В учасників, які слухали музику до, після або під час процедури, рівень болю виявився нижчим, ніж у тих, хто музику не слухав, повідомляє The Daily Mail . Зокрема, вчені помітили різницю приблизно в 2 бали. Крім того, таким пацієнтам потрібно менше знеболюючих, і вони відчували менш сильну тривогу. Добровольці, які слухали музику до операції, відчували себе трохи краще тих, хто слухав її після або під час хірургічного втручання.

Також самопочуття у пацієнтів, яким вдалося самим вибрати музику, теж було небагато краще в порівнянні з учасниками, у яких не було вибору. Фахівці поки не знають, чому музика так впливає на людей. Ймовірно, вона просто відволікає їх від болю. Дивно, що музика допомагала навіть тим, хто перебував під наркозом.

Раніше "Обозреватель" розповідав, що вчені з США довели благотворний вплив класичної музики на стан онкологічних хворих . Музичний курс лікування виводить людину з депресії і допомагає налаштуватися на позитивний результат боротьби з раком.

Музика також знижує високий тиск .

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Джерело
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини