У Ємені зафіксували страшну епідемію холери

8,5 т.
У Ємені зафіксували страшну епідемію холери

У Ємені, станом на 19 липня, зафіксували вже 368 тис. 207 випадків захворювання на холеру. 

Як повідомляє Outbreaknewstoday.com, з 27 квітня у країні налічується вже 2 тис. 728 смертей через хвороби.

Вважається, що цей спалах є найбільшим за останні роки в світі. Кількість хворих перевищила попередній рекорд, коли на Гаїті в 2011 році захворіло 340 тис. осіб. 

Хоча є ознаки того, що збільшення кількості хворих сповільнилося, сезон дощів у країні, який почнеться з липня і триватиме до вересня, збільшить ризик подальшого розповсюдження хвороби. За прогнозами, загальна кількість інфікованих людей у кінцевому підсумку може зрости до 600 тис. осіб.

Відео дня

Доктор Найджел Тімміс з гуманітарної місії, що побував у країні зазначає, що швидкість поширення хвороби приголомшує. 

При цьому він додає, що холера досить добре лікується і проста в профілактиці. За словами доктора, необхідні добре скоординовані дії щодо забезпечення людей чистою водою і засобами гігієни. 

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки