МоваЯзык

/ Хвороби і лікування

Паніка через хворобу українських туристів у Туреччині: в посольстві України відреагували

У посольство України в Туреччині не надходило звернень від українських туристів, які підхопили небезпечний вірус Коксакі під час відпочинку на одному з турецьких курортів.

Про це "Обозревателю" повідомили в диппредставництві.

"Станом на 17:00 годину. 2 серпня ніяких звернень громадян України щодо випадків захворювань на вірус "Коксакі "або ж інші небезпечні інфекцій на території Туреччини під час відпочинку за останні півроку не надходило. Посольство дізналося про окремі випадки вірусних захворювань туристів з України сьогодні з соціальних мереж і ЗМІ, а також депутатського звернення М. Купрія відносно громадянина Д.Голопаті і його сім'ї ", - заявили в посольстві.

Як повідомили в диппредставництві, вказаний громадянин і члени його сім'ї за допомогою в посольство не зверталися.

"У свою чергу посольство ініціативно звернулося до турецької сторони з проханням відреагувати на вказані звернення. За результатами отримання відповіді від турецьких компетентних органів посольство України надасть, в разі необхідності, додаткові рекомендації громадянам України", - відзначили в посольстві.

Як повідомляв "Обозреватель", випадок із заразним захворюванням сім'ї з України викликав великий ажіотаж в мережі. За словами батька сімейства, готель відмовляється сприяти і допомагати, а на курорті перехворіла "кожна третя дитина".

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Жити здорово" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини