Жінка, яка перемогла рак і розсіяний склероз: невиліковних хвороб не існує
Президент МБФ "Сила духу" Рівіль Кофман, яка перемогла рак крові і розсіяний склероз, розповіла про те, що невиліковних хвороб не існує - все залежить від внутрішнього настрою людини.
Про це вона заявила під час прямого ефіру на "Обозревателе".
"Розсіяний склероз лікується. Найлегше сказати, що це невиліковне захворювання. Точно так само, як і онкологія. Це страшно, звичайно, але, як я побачила, здебільшого просто немає віри в те, що онкологію можна просто так взяти і перемогти. Намагаються, звичайно, донести якісь нововведення і радіють, коли людина виходить, але, в основному, дуже багато говорять, що рак невиліковний, і розсіяний склероз - це теж таке захворювання, яке призводить до летального результату. І мені вдалося перемогти ці обидві хвороби, мене часто вводить у стан напівшоку, коли я оглядаюся і розумію, що я вийшла з цього", - сказала Кофман.
За її словами, через ці недуги вона отримала першу групу інвалідності довічно із зазначенням, що потребує постійного стороннього догляду, хоча зараз Рівіль чудово пересувається і абсолютно не потребує сторонньої допомоги.
Читайте: Названо перші прояви раку: симптоми у чоловіків, жінок і дітей
За її словами, основною причиною лікування від тяжких захворювань є душевний стан, величезний заряд позитиву - "внутрішня сила добра". На її думку, саме душевний стан, сильні переживання найчастіше стають причинами онкозахворювань.
"Онкологія - це хвороба его. Коли дуже сильно хочеться чогось (це стосується всієї онкології: дитячої та дорослої) або коли душа дуже прагне до чогось і цього не отримує - величезне розчарування, або, припустимо, велика ревнощі - ці почуття викликають онкологію. Насправді, кожен із нас проходить онкологію багато-багато разів, просто в одних імунна система настільки сильна, що люди перемагають, навіть не знаючи того, що вони перехворіли. Тому що будь-яка стресова ситуація часто призводить до онкології", - сказала Кофман.
Як повідомляв "Обозреватель", за даними досліджень, у мильній піні міститься компонент, який може провокувати онкозахворювання.