Лікарі дістали з голови жінки живого таргана

14,3 т.
тарган

Мешканка Індії потрапила до лікарні зі скаргами на болі в голові, де в переніссі лікарі виявили живого таргана.

Про це повідомляє журнал Популярна Механіка.

Пацієнтці довелося тричі пройти обстеження у медиків, які діагностували наявність у черепній коробці рухливе чужорідне тіло.

Доктор Шанкар із Медичного коледжу Стенлі розповів, що в голові у пацієнтки був виявлений дорослий, повністю сформувався тарган. Коли лікарі видалили комаху із "зони в основі черепа між очима, поблизу від мозку", їм вдалося сфотографувати його на камеру.

Відео дня

Живий тарган, найімовірніше, потрапив в голову дівчини через її ніздрю. Він провів всередині черепної коробки 12 годин і всякий раз, коли ворушився, викликав у жінки неприємні відчуття в очах. Лікарям потрібні були 45 хвилин і довгий пінцет для того, щоб витягти комаху, яка вперто не бажала залишати свою схованку.

Варто зазначити, що такі випадки не є рідкістю. Часто комахи потрапляють в голову людини через вушний отвір, що призводить до часткової втрати слуху і больових відчуттів.

Як повідомляв "Обозреватель", у індуса з кишечника витягли гігантського черв'яка.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки