У Києві провели унікальну операцію на серці: опубліковано відео

7,1 т.
У Києві провели унікальну операцію на серці: опубліковано відео

Лікарі Київського міського центру серця провели унікальну операцію з видалення аневризми аорти, яка дозволяє пацієнтам позбутися від смертельних ризиків, пов'язаних з нею.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

В Україні подібна операція була проведена вперше.

Хірургічне втручання було проведено за участю американського кардіохірурга Алана Стюарта, який провів дві операції безкоштовно. Спеціально для цього він привіз кардіохірургічні протези.

Унікальність операції в тому, що рідний клапан серцевої аорти пацієнтів зберігається, що дозволяє їм не приймати препаратів, що розріджують кров і не дозволяють вести активне життя.

Відео дня

При цьому у жінок зберігаються дітородні функції.

Як повідомляв "Обозреватель", українські лікарі в зоні АТО за допомогою новітніх технологій врятували від ампутації десятки бійців.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки