Понад 2000 осіб! В Україні знову зросла кількість заражень смертельною інфекцією

14,3 т.
Понад 2000 осіб! В Україні знову зросла кількість заражень смертельною інфекцією

В Україні знову почала збільшуватися кількість випадків інфікування на кір. За перший тиждень квітня цією хворобою заразилися понад 2000 українців.

Усього з початку року кір діагностували у понад 37 000 українців, повідомили на сторінці Міністерства охорони здоров'я України у Facebook. За цей період від ускладнень померли 14 осіб.

"Вакцинація – єдиний надійний захист від кору", – підкреслили в міністерстві.

Також у МОЗ нагадали, що специфічних ліків від кору не існує. Два щеплення можуть повністю убезпечити від ризику зараження цією інфекцією.

Ілюстрація
Відео дня

Як писав OBOZREVATEL, в Україні роблять щеплення від кору двічі: в 12 місяців і в 6 років. Щеплення – єдиний надійний спосіб отримати захист від інфекцій. Крім того, якщо дорослий не має щеплення, то його потрібно зробити.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки