Є у кожному смартфоні: озвучений простий рецепт від безсоння

38,9 т.
Є у кожному смартфоні: озвучений простий рецепт від безсоння

Для успішної боротьби з безсонням необхідно користуватися опцією, яка є в більшості сучасних смартфонів: нічним режимом екрану.

Про це ObozTV розповіла психолог Каріна Матковська. За її словами, яскравий білий екран збиває біоритми людини.

"Наш мозок плутає день і ніч, від цього ми збуджені, ми не можемо заснути. Плюс, якщо це соцмережі, то часто змінюється картинка і наш мозок заохочує зміну картинки збудженням", - пояснила Матковська.

"Тому краще перемикати - на телефонах є функція жовтого світла,"нічний режим". Тому що нам на сон, все-таки, потрібно налаштуватися", - вважає психолог.

Відео дня

Вона також уточнила, що дуже важливо, про що саме думати ввечері. Адже саме ці думки мозок в подальшому буде обробляти уві сні.

"І якщо перед тим, як йти спати, ми подивилися новини і там хтось когось вбив, то всю ніч наш мозок буде працювати над тим, щоб захистити нас і звичайно ж це не позначиться позитивно і ми не будемо відчувати себе позитивно. Тому перед сном я б рекомендувала за дві години відключити соцмережі... і взагалі не користуватися будь-якими гаджетами", - підсумувала Матковська.

Раніше в ефірі ObozTV дієтолог Марія Федоренко розповіла, яким повинен бути правильний шкільний раціон.

Інформаційне шоу "Студія Обозреватель" дивіться щодня по буднях о 10:00 на ObozTV.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки