МоваЯзык

/ Хвороби і лікування

Було набагато більше 10: в Китаї дівчинці відрізали зайві пальці на руках. Моторошні фото

У Китаї лікарі прооперували дівчинку, народжену з 14 пальцями.

Як повідомляє видання Daily Mail, трирічна пацієнтка з полідактилією народилася в бідній родині. У п'яти поколінь її родичів був такий же дефект кистей, але їм ніколи не вистачало грошей на проведення операції.

Дівчинці надали допомогу лікарі однієї з лікарень міста Шеньян, провінція Ляонін. Вони пообіцяли батькам, що руки дитини будуть виглядати красиво, і дівчинка зможе ворушити всіма пальцями.

"У дівчинки виявилося по два зайвих пальці на кожній руці — таке зустрінеш нечасто. Нашу роботу ускладнювало те, що було не дуже зрозуміло, які пальці прибирати, а які — залишати", — зазначив хірург Чжань Цзе.

Кисті дівчинки відрізнялися: якщо на лівій руці два додаткові пальці зрослися, то на правій два зайвих виросли з великого пальця.

У дитини було 14 пальців на руках

У дитини було 14 пальців на руках. Джерело: Daily Mail

Daily Mail

Операція пройшла успішно: медики не тільки видалили зайві пальці, а й скорегували форму великих пальців і змінили напрямок їхнього росту за допомогою металевих стрижнів.

Через місяць після процедури дівчинка почуває себе добре.

Полідактилія — одна з найпоширеніших спадкових аномалій розвитку кінцівок у людей, собак, котів та коней. Зайві пальці рідко є повноцінними, зазвичай вони представляють собою невеликий шматок м'якої тканини.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Пакистані народилася дитина, що страждає енцефалоцеле — мозковою грижею, зростаючої у неї посеред обличчя.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Місце
0
Коментарі
3
1
Смішно
3
Цікаво
3
Сумно
5
Треш

Блоги медицини