Чоловік повторно захворів на коронавірус через три місяці: симптоми змінилися

  • Американський терапевт розповів, що його пацієнт повторно інфікувався новим коронавірусом

  • Першого разу хвороба протікала досить легко. Другого разу американець страждав від високої температури, задишки та гіпоксії

Чоловік у США захворів на COVID-19 через три місяці після повного одужання

Після повного одужання від COVID-19 чоловік у США заразився вірусом повторно. Такі випадки медики фіксують не вперше.

Про це розповів у колонці для журналу Vox американський терапевт Д. Клей Акерлі. Після успішного лікування від коронавірусу його пацієнт двічі отримав негативні результати тесту на COVID-19.

Однак за три місяці після одужання він знову звернувся до лікаря з симптомами коронавірусу. Цього разу вони були важчими.

"Під час першої інфекції мій пацієнт відчував легкий кашель і біль у горлі. Його друга інфекція, навпаки, була відзначена високою температурою, задишкою та гіпоксією, що призвело до необхідності багаторазово відвідувати лікарню", – написав медик.

Відео дня

Він також зазначив, що після спілкування з колегами з'ясував, що його пацієнт не самотній. Лікар навів приклад двох жителів Нью-Джерсі, які заразилися COVID-19 вдруге майже через два місяці після повного одужання від першої інфекції.

"Не у всіх людей виробляються антитіла після інфекції. Деякі пацієнти, і особливо ті, у кого симптоми майже не розвивалися, відразу після зараження виробляють імунітет, який може швидко згаснути", – повідомив Акерлі.

Він наголосив, що повторні інфекції протягом короткого періоду часу є особливістю багатьох вірусів, включно з іншими коронавірусами. Так, якщо деякі пацієнти з COVID-19 заразилися повторно, це не буде особливо незвичайним", – підсумував лікар.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Рівненській області у чотирьох пацієнтів, які після інфікування і лікування здали негативні тести на коронавірус, повторно виявили COVID-19.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки