Дифтерія в Україну прийде блискавично: лікар розповів про небезпечну епідемію

45,1 т.
Дифтерія в Україну прийде блискавично: лікар розповів про небезпечну епідемію

Спалах дифтерії прийде в Україну раптово.

Про це в інтерв'ю виданню LB.ua повідомив лікар-інфекціоніст Федір Лапій.

"Не можна сказати, що дифтерія прийде завтра або через рік, або через два роки. Але спалах прийде раптово. Якщо спалах кору ми припускали і мали зростання захворюваності з весни 2017 року, то у випадку з дифтерією такого не буде, вона прийде в наше життя миттєво", - говорить він.

За словами Лапія, багато дорослих не знають про те, що повинні ревакцинувати від дифтерії кожні десять років.

Відео дня

"У поліклініках зараз закуплена за державні кошти вакцина АДПМ виробництва Індії. Але терапевти не завжди готові проводити роботу по вакцинації. Навпаки, чомусь бояться вакцинувати. Бачать у пацієнта червоне горло, знаходять температуру 37,1 - відмовляються робити щеплення. Колега розповіла, що медсестра вже з кабінету щеплень відіслала пацієнтку, тому що та сказала, що напередодні випила келих вина", - розповідає медик.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", в Україні прогнозують спалах чергового інфекційного захворювання - дифтерії.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки