Для хворих на діабет створили пластир із інсуліном: уколи можуть піти в минуле

Для хворих на діабет створили пластир із інсуліном: уколи можуть піти в минуле

Хворі на цукровий діабет зможуть отримувати інсулін без хворобливих ін'єкцій.

Як пише "МК", американські вчені з Каліфорнії створили інсуліновий пластир з мікроголками. Вони при потраплянні у організм людини зможуть доставити інсулін у потрібній кількості.

Також автори пояснили, що винахід здатний не тільки доставляти ліки, але і стежити за рівнем глюкози. Така функція, запевнили вони, дозволить людям, що страждають на діабет, вийти на принципово новий рівень системи контролю над захворюванням.

Відео дня
Для хворих на діабет створили пластир з інсуліном

Також це допоможе убезпечити користувачів від передозування інсуліном, який може привести до гіпоглікемії, судом, коми та навіть смерті.

Ці мікроголки пластиру зроблені з полімеру, який має чутливість до глюкози.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на цукровий діабет в Україні хворіють 1 млн 300 тисяч осіб. Його діагностика ускладнюється тим, що від появи перших патологічних змін до розвитку хвороби може пройти 5-10 років.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки