Епідемія грипу: Пугачова розповіла страшну історію

16,3 т.
Алла Пугачова

Примадонна російської естради Алла Пугачова розповіла, що кілька років тому тимчасово втратила зір через ускладнення після сильного грипу.

Про це передає "Дни.ру".

"У мене були ускладнення після грипу найсильнішого, і я осліпла. Лікарі говорили, що це пройде, що це така реакція. Я зустрілася з Ірен Федоровою і поскаржилася, що нічого не бачу. А та мені: "Терміново, терміново поїхали!"- розпочала вона розповідь.

Для того, щоб уникнути пересудів, опинившись в медичному центрі, вона прикинулася, ніби все бачить.

Епідемія грипу: Пугачова розповіла жахливу історію

Відео дня

Фото: Алла Пугачова/Hochu.ua

"Просто Ірен мені говорила заздалегідь: "Невисока сходинка, зараз наліво підемо, посміхайся!" Таким чином ми зображували, що я така знаменита вся. Слава богу, ми вчасно схаменулися. Завдяки Славі (Святослав Федоров, відомий офтальмолог. - Ред.) важко, звичайно, але зір мені повернули. Я йому дуже вдячна за це", - поділилася Пугачова.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше Пугачова здивувала не за віком прозорою сукнею.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки