"Фекалії у воді": в Україні трапився новий спалах хвороби Боткіна

11,6 т.
'Фекалії у воді': в Україні трапився новий спалах хвороби Боткіна

У Кропивницькому семеро жителів одного мікрорайону, серед яких двоє маленьких дітей, захворіли хворобою Боткіна – гепатитом А.

За словами місцевих жителів, причиною став дірявий водопровід, через який вірус міг потрапити в питну воду, передає "ТСН".

"Я грішу тільки й тільки на воду. Дуже погано почувалися: висока температура, нудота. Чому? Через водоканал і фекалії у воді", – стверджує Олеся Сімухіна, у якої рідна сестра і двоє дітей (6 і 1,5 роки) заразилися гепатитом А.

У Кропивницькому спалахнув гепатит А
Відео дня

Зазначається, що занедужалих госпіталізували в міську інфекційну лікарню. За словами медиків, їхній стан уже значно кращий.

"У дитячому інфекційному відділенні перебувають двоє хворих діточок із вірусним гепатитом А, а в дорослому – п'ятеро. На сьогодні стан усіх пацієнтів ближчий до задовільного", – розповіла заступниця головного лікаря Оксана Кабанчук.

Як повідомляв OBOZREVATEL, серед учнів однієї зі шкіл Біляївського району Одеської області трапився спалах захворювання на гепатит А.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки