Гірше раку: з'ясувалася небезпека популярних антибіотиків

42,6 т.
Гірше раку: з'ясувалася небезпека популярних антибіотиків

У світі різко зросла кількість випадків стійкості мікробів до антибіотиків. Особливо часто це зустрічається з популярними їх видами, що постійно застосовуються для лікування: шкідливі мікроорганізми легко пристосовуються до ліків і перестають на них реагувати.

Це ставить під загрозу життя мільйонів пацієнтів по всьому світу, пише видання "МК", посилаючись на доповідь Всесвітньої організації охорони здоров'я.

"Ще в 2014 році на міжнародному економічному форумі в Давосі були представлені результати дослідження, згідно з яким, при поточній швидкості росту антимікробної стійкості до 2050 року від інфекцій, викликаних стійкими мікроорганізмами, щорічно будуть гинути 10 мільйонів осіб. Це перевищить число жертв онкологічних захворювань", - зазначили журналісти.

Відео дня

Нещодавні дослідження епідеміологічної ситуації в країнах з низьким рівнем доходів показали, що рівень стійкості деяких інфекцій до медикаментів виріс до 72%, а в деяких випадках - до 100%. Фактично це означає, що людство ще не створило той препарат, від якого у окремих видів мікробів не виробився імунітет.

Як писав OBOZREVATEL, раніше відомий український педіатр Євген Комаровський назвав антибіотик, що є практично безсилим при лікуванні поширених інфекцій.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки