Гній та сеча проти: в Індії запропонували "ноу-хау" для боротьби зі смертельною хворобою

Коронавірус в Індії запропонували лікувати гноєм

В Індії запропонували боротися з коронавірусом екскрементами тварин – сечею і гноєм корів, які є священними в цій країні.

Як пише IndiaTV, таку ініціативу озвучив лідер індуського руху Махасабха Свамі Чакрапані Махарадж. На його думку, коров'яча сеча і гній можуть бути використані для лікування нової смертельної хвороби, один випадок якої вже був зафіксований на території Індії.

Коронавірус в Індії запропонували лікувати гноєм

Крім того, Махарадж анонсував проведення спеціального ритуалу ягна, щоб "убити новий коронавірус і покласти край його впливу на світ".

"Споживання коров'ячої сечі та коров'ячого гною зупинить дію інфекційного коронавіврусу. Людина, яка повторює Ом Намах Шивай і наносить коров'ячий гній на тіло, буде врятована. Скоро буде проведено спеціальний ритуал ягна, щоб вбити коронавірус", – сказав лідер Махасабхі.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки