Гострі кишкові інфекції в Україні: названо "провідні" області

10,7 т.
Гострі кишкові інфекції в Україні: названо 'провідні' області

Найбільша кількість випадків гострих кишкових інфекцій у 2019 році зафіксовано в Одеській, Львівській і Донецькій областях.

Статистика станом на 13 червня надана Державною службою України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, передає інформаційне агентство УНН.

За поточний рік у Держпродспоживслужбу надійшло 69 повідомлень про спалахи гострих кишкових інфекційних захворювань. Загальна кількість потерпілих становить 645 осіб, з них 440 дітей (68,2%).

Найбільша кількість спалахів зареєстрована:

  • в Одеській області — 12;

Відео дня
  • у Львівській — 7;

  • у Донецькій — 5;

  • Вінницькій, Дніпропетровській та Полтавській областях — по 4;

  • на території інших областей — 3 і менше.

Як повідомляв MedOboz раніше, у Києві через споживання сушеної риби, виготовленої в домашніх умовах, почастішали випадки захворювання на ботулізм.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки