Істериці українців через епідемію кору знайшли пояснення

36,3 т.
Кір в Україні

Істерика українців через епідемію кору в Україні легко пояснюється недовірою до держави.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Дмитро Гнап.

За його словами, вся проблема в тому, що через трагічні випадки в 2008 і 2012 роках люди і зовсім відмовляються щеплювати дітей, адже не довіряють медустановам. При цьому Гнап публікує таблицю, на якій показано, скільки українців усе ж зважуються на ін'єкцію.

Істериці українців через епідемію кору знайшли пояснення
Відео дня

"Але більшість тих, хто уникає вакцинації, мені здається робить це через недовіру до держави, до чиновників МОЗу, до лікарів. І недовіра ця базується на цілком реальних і ще зовсім недавніх трагедіях. І випадках повної безкарності за них. Ну і без істерії навколо цих подій не обійшлося, люди завжди такі люди", - написав він.

Як повідомляв "Обозреватель", на початку 2018 року українців налякав спалах кору в різних містах країни, що вже забрав життя щонайменше п'яти осіб в Одесі. Ця ситуація викрила проблему з низьким рівнем вакцинації дітей в Україні та вказала, наскільки важливо заздалегідь вживати профілактичних заходів і убезпечити себе та своїх дітей від хвороб.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки