МоваЯзык

/ Хвороби і лікування

Голубовська розповіла про лікування коронавірусу рідкісним протигельмінтним препаратом. Відео

40.6т
Читати матеріал російською

Протигельмінтний препарат івермектин (Ivermectin), який застосовують під час лікування COVID-19, може бути ефективним, щоб придушити вірусне навантаження, проте в Україні його немає.

На території країни ліки можна знайти тільки в розчині для ін'єкцій, але цю форму застосовують лише у ветеринарії, і вона заборонена для людей, яким можна застосовувати тільки таблетовану форму івермектину. Про це в ефірі "Україна 24" повідомила лікарка-інфекціоністка, позаштатна фахівчиня Міністерства охорони здоров'я Ольга Голубовська.

Вона розповіла, що цей препарат з'явився десь із середини 80-х років, а його розробник отримав Нобелівську премію.

Вперше серйозно в контексті лікування коронавірусу про цей препарат стали говорити у квітні 2019 року, сказала Голубовська.

Вона пояснила, що під час експериментів In vitro ("у пробірці", поза живим організмом) з'ясувалося, що івермектин у 5000 разів пригнічує вірусне навантаження протягом 48 годин. "Буквально в нуль", – зазначила лікарка.

"І його тоді стали застосовувати... Він увійшов у "вірджинський", дуже авторитетний американський прокол", – додала вона.

В одному з останніх протоколів ліки рекомендували застосовувати під час усіх варіантів перебігу хвороби.

Голубовська підкреслила, що експерти не беруться давати прямі рекомендації з прийому цих ліків, оскільки про їхній вплив на інфекцію зібрали дуже мало даних. Окрім того, медики побоюються, що цей препарат просто зникне, як зник свого часу гідроксихлорохін – інші ліки, які застосовувалися проти COVID-19, але в подальшому не підтвердили свою ефективність.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
72
129
Смішно
10
Цікаво
5
Сумно
6
Треш

Блоги медицини