"Лікування немає": в Україні від кору померла ще одна дитина

26,3 т.
'Лікування немає': в Україні від кору померла ще одна дитина

В Україні від кору померла ще одна дитина.

Про це 19 січня, виступаючи у Верховній Раді, заявила виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

"Вчора стало відомо про ще одну смерть від кору. Це дитина, яка не була вакцинована. Це восьмий випадок смерті з моменту спалаху кору", - повідомила Супрун.

"На сьогодні не існує лікування від кору. Діти і дорослі хворіють на кір дуже важко. І тільки вакцинація створює імунітет від цієї хвороби", - додала вона.

Відео дня

Супрун заявила, що серед вакцинованого населення немає жодного смертельного випадку.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", в Україні в 2017 році було зафіксовано 4782 випадки захворювання на кір, 75% із цієї кількості - це діти.

При цьому 86% хворі не були щеплені від кору відповідно до календаря. Лікування від кору не існує. На 900 хворих пацієнтів помирає один хворий.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки